KONST / Litografier / Färglitografi 14325319
nr 1432 5319
Färglitografi
efter Fernand Léger. Ej signerad. Färglitografi, bildmått: 18x24, yttermått inklusive ram: 31x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:20:14
16/11 20:37:22
200 kr
21/11 14:40:44